‘’Hayat Değiştiren Bir Hikaye’’

 

Bir yurt dışı gezisinde tanıştığım ve hayatını bana anlatan biri kişinin benim hayata bakış açımı nasıl değiştirdiğini , sizlerinde bu hikayeyi dikkatlice okur ve verilen mesajı alırsanız sizinde hayatınızın değişeceğine garanti verebilirim..

Tanıştığım kişinin adı John TARTOL..  Kendisi İsveç li..

John bir network marketing sistemde çalışıyor(Ağ Pazarlama) ve aylık kazancı tanıştığım yıl ayda 450.000 $

İnanılması güç değimli..

Peki,  John ne yaptı da bu parayı kazandı?

John 10 yıl önce bir Network Marketing Sistem ile tanışmış ve sistemi dinlemiş..

Bundan sonrasını onun dilinden sizlere aktaracağım..

 

John diyor ki…

 

‘’Ben bu sistem ile tanıştığımda küçük bir hesap yaptım.  1 yıl 365 gün. Her gün bir adamla görüşsem yılda 365 kişi ile görüşmüş olurum. Nitekim aynısını yaptım. 1 yılda tam 365 kişi ile görüştüm ve sistemi anlattım. 365 kişiden 355 kişi hayır dedi 10 kişi evet dedi. Ve benim 10 üyem oldu. Bu durumda 10 üye bana ayda 10 $ kazandırmaya başladı. Bu kadar az para kazanmak sistemden ayrılmam için iyi bir nedendi ,ama ben ayrılmadım. Çünkü kafamdaki formül tutmuştu.

İkinci yılımda bu 10 kişiye izlediğim yolu izlemelerini söyledim. 10 üyem aynısını yaptılar ve onlarında yılsonunda 10 ar üyeleri oldu. Doğal olarak benim üyelerim 110 kişi oldu. İkinci yılın sonunda benim aylık kazancım 110 $ oldu. Çevremdeki herkes benimle alay etmeye başladılar. İki yıllık çabanızın sonunda kazana kazana ayda 110 $ kazanmaya başladın. Bu sistemi bırak biz kendi aramızda sana ayda 200 $ toplarız ve sana veririz.

Ben yoluma devam ettim.. Alt organizasyonumun 2 hattında oluşan 100 kişide benim izlediğim yolu izlediler yılsonunda onlarında 10 ar üyesi oldu. Bu kez benim alt üyelerim 1110 kişi oldu. Kazancım ayda 1110 $ oldu.

Dördüncü yılın sonunda üye sayım 11110 oldu. Kazancım ayda 11110 $ olunca bana yapılan eleştiriler bir anda bıçak gibi kesildi.

Beşinci yılda ben ayda 100.000 $ kazanmaya başlayınca İsveç televizyonları beni programlara çıkarıp ne iş yaptığımı sormaya başladılar’’

 

Bu hikayenin sonunda şunu öğrendim. Büyük başarılar küçük ayrıntılarda gizli. John bunu keşfetmiş ve başarıyı yakalamış. Sabır ve kararlılık buna eklenince, başarı kaçınılmaz olmuş.

 

Değerli Arkadaşım..

Bu yıl ben buna benzer bir Network Marketing Sistem ile tanıştım ve üye oldum. Şimdi aynı John unu izlediği yolu izleyerek bu sistemde kalıcı olacağım. Sizde bu sisteme katılmak isterseniz gelin bir aile olalım ve bu başarıya imza atalım. Göreceksiniz bu sistem sayesinde hem çok para kazanacağız, hem sağlığımıza kavuşacağız, hem de ülkemizi ve dünyayı kirletmeyerek gelecek nesillere temiz bir ülke ve dünya bırakacağız.

 

Benimle irtibat kurun izlemeniz gereken yolu anlatayım..

 

Ahmet Ayaz

0530 317 74 55

www.ersag.com.tr (Ersag TV bölümünü mutlaka izleyin ve izletin)

Sponsor No: 400121

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !